9493 ESMERALDA LIGHT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9493 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 8 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1356kg |